Skip links

Kids Evolution™

innowacyjnekreatywneautorskie

zajęcia

dla dzieci w wieku 5-14 lat

zajęcia dla Twojego dziecka na miarę XXI wieku.

Przetestuj bezpłatne zajęcia

dla chcących sprawdzić jak wyglądają zajęcia Kids Evolution™

Czym jest i dlaczego jest taka wyjątkowa ?

Kids Evolution™ to licencjonowany program dynamicznego rozwoju kompetencji dziecka w obszarze zwiększania szybkości i sprawności nauki, treningu koncentracji, rozwoju pamięci oraz zwiększenia efektywności pracy mózgu. Dodatkowymi umiejętnościami po ukończeniu naszego kursu jest umiejętność szybkiego przyswajania treści czytanych oraz średnio trzykrotny wzrost skuteczności zapamiętywania.

Nasz program używa autorskich rozwiązań i metod w tym dostosowane elementy teorii Tony’ego Buzana – autorytetu z dziedziny neuroedukacji i psychologii. Wspieramy się również pozytywnymi praktykami programu Evelyn Wood – amerykańskiej edukatorki dynamicznego czytania, której jednym ze słynnych uczniów był John F. Kennedy.

Podaruj swojemu dziecku supermoc !

Spiderman, Batman, Pocahontas, Kapitan Ameryka – wszyscy znamy ich moc. Pomożemy Twojemu dziecku zbudować jego własną supermoc!

Potęgujemy szybkość i sprawność nauki

Potęgujemy szybkość i sprawność nauki

Zajęcia szkolne, zadania domowe, sprawdziany. Jest tego dużo ! Te obowiązki dziecka zabierają mu mnóstwo czasu. Chcemy żeby nasze dzieci cieszyły się większą ilością czasu wolnego przy zachowaniu ich rozwoju szkolnego. Z naszym programem zwiększamy szybkość przyswajania wiedzy i oszczędzamy czas na inne aktywności. Efekty ćwiczeń są długotrwałe.

Trenujemy koncentrację

Trenujemy koncentrację

Kształcimy uwagę, która pomaga dziecku koncentrować się na tym, co jest dla niego ważne. Uczymy skupienia przy wykonywaniu jednego zadania lub wykonywaniu efektywnym kilku czynności jednocześnie co buduje podzielność uwagi.

Pobudzamy miłość do czytania

Pobudzamy miłość do czytania

„Czytaj! Będziesz mądrzejszy" - wszyscy to gdzieś słyszeliśmy, ale nie wszyscy stosujemy. Chcesz, aby dziecko nie miało „alergii na książki" ? Pomożemy neutralizować negatywne emocje związane z czytaniem, a sama praktyka będzie radosnym przeżyciem. Dodatkowo dziecko nabędzie zdolności dynamicznego przyswajania treści.

Pokonujemy dysleksje rozwojową

Pokonujemy dysleksje rozwojową

W pracy nad dysleksją u dzieci najważniejsze jest indywidualne podejście. Szybkie czytanie i treningi pamięciowe są sprawdzoną metodą na pracę z dyslektykami. W skutek ćwiczeń z AMAKids dziecko będzie mogło łatwiej się skoncentrować i osiągać upragnione, pełne zrozumienie w czytanym tekście i liczeniu.

Rozwijamy pamięć dziecka

Rozwijamy pamięć dziecka

„Co ja miałem? Pamięć miałem !". W okresie wzrostu i dojrzewania dziecka kształtujemy siłę jego umysłu. Im więcej wagi przywiążemy do zbudowania dużej ilości połączeń neuronowych tym bardziej wpłyniemy na zdolności przyswajania i zapamiętywanie danych i informacji. Nasz program zwiększa zdolności pamięciowe dziecka nawet trzykrotnie.

Zwiększamy moc mózgu

Zwiększamy moc mózgu

Treningi AMAKids polepszają umiejętności poznawcze dziecka, które są podstawowym zestawem narzędzi, których nasz mózg używa do myślenia, przetwarzania bodźców odbieranych przez zmysły, uczenia się, czytania, zapamiętywania, wnioskowania. Polepszając te umiejętności, zwiększamy jakość życia dziecka w szkole i pozostałych sferach życia.

Zapisy na kurs Kids Evolution

Dla osób chcących zarezerwować miejsce na kursie.

Pytania i odpowiedzi

Zajęcia organizujemy dla dzieci 8-14 lat przy czym dziecko musi w stopniu bazowym posiadać umiejętność czytania i pisania. W najbliższej przyszłości rozpoczniemy zajęcia również dla dorosłych.
Rozwijamy myślenie figuratywne, zwiększamy kompetencje pamięciowe, trenujemy umiejętność dynamicznego czytania i jednoczesnego przyswajania informacji, rozwijamy podzielność uwagi. W przypadku cech osobowościowych: rozwijamy pewność siebie, krytyczne myślenie, logikę oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Ludzie o doskonałej pamięci i umiejętności przyswajania i przetwarzania informacji zdobywają sukcesy w życiu zawodowym. Oni również ćwiczą swój mózg mniej lub bardziej świadomie. Ważne jest nie tylko, aby posiadać zdolność zapamiętywania, ale również mieć umiejętność wykorzystywania zapamiętanych danych i właściwego ich kojarzenia, w czym pomagają połączenia neuronalne. Nauczymy Twoje dziecko różnych technik zapamiętywania informacji w niestandardowy sposób. , Umiejętności i rezultaty pozostaną na całe życie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.